להפוך את המשבר להזדמנות

פני כמה מאות שנים התגלה בעולם משהו מאוד מאוד קטן חיידק לפני מאה שנה נתגלה משהו עוד יותר קטן .. וירוס… .לפני חמשה חודשים התגלה משהו עוד יותר קטן... האדם!

לפני כמה מאות שנים התגלה בעולם משהו מאוד מאוד קטן חיידק לפני מאה שנה נתגלה משהו עוד יותר קטן .. וירוס… .לפני חמשה חודשים התגלה משהו עוד יותר קטן – האדםואכן הנגיף החמקמק מלמד את האנושות כולה עד כמה שהיא בנגוד למה שחשבה קטנה חלשה וחסרת אונים מול משהו שאפילו לא ניתן לראות בעין אנושית…

אבל האמת שהקורונה לא רק  גילתה את קטנותו של האדם אלא גם גילתה לנו את גדולותם של אנשים רבים… כי הימים האלו נושאים עימם גם הזדמנויות רבות של חסד הטבה והארת פנים (גם אם במרחק 2 מטר…) כל מי שנאלץ לשבת ב"בידוד"טעם את טעמה המתוק של מידת הנתינה  היהודית מצד שכנים אכפתיים מכרים או סתם "יהודים טובים"  שדאגו לכל מחסורם החל ממזון מבושל רכישת מצרכים ופיצוחים לכבוד שבת והעלאת הדואר  ל"מבודדים" בקומה במסירות ודאגה המעוררת השתאות והתפעמות שלא לדבר על עסקני ואירגוני החסד ..

רוח של חסד ונתינה אופפת אותנו וממתיקה את פגעי הנגיף ואולי מי יודע… אולי גם לשם כך נגזרו עלינו ימי הקורונה "אין ישראל נגאלין אלא בצדקה" והנתינה הגדולה בודאי תתייצב לפני הקב"ה ותחיש את משיח צדקינו ועוד השנה הימים האלו יהפכו מאבל לשמחה ומגלות לגאולה (יתד נאמן)

יש לכם שאלה?
כתבו לנו! 

מרכז פסגות תמיד בשבילך ! הרצאות, שאלות, לימוד והדרכה… בואו תתחבר למשפחה. לפרטים מלאו ונחזור:

איך אתם עם שידורים חיים?

גם בתקופה זו אנחנו משדרים לאפשר לכם גם מהבית להנות מהשיעורים המובחרים במרכז פסגות !